Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Politológ o Matovičovi: Je uveritežný a nie sterilná politická figúrka (Spä na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodno

Gratulujem SME

K uplne prvemu clanku v ktorom nerobia z Matovica blbca neschopaka sasa atd..
 
Hodno

K tomuto názoru sa pripájam,

konečne niekto, kto sa dokáže díva na veci bez emócií a vidí Matoviča takého, aký v skutočnosti je. źudia to asi videli a cítili rovnako a preto vožby vyhral.
 
Hodno

Súhlasím s mikibu a ajsha

len by som predsa len doplnil – citujem:
R: "Matovičovi pomohla skutočnos, že Slovensko sa zvíja v korupcii?" – kto sa chce na to pozera z tohto uhla pohžadu, ten rád využije korupciu, že im pomohla, pričom niekto ide do politiky práve preto, ako to deklaroval aj Matovič, lebo bolo Slovensko v stave akom bolo, s enormnou mierou korupcie. Ak by boli iné problémy, ktoré sa stali logicky prioritami, mohol by zauja (aj) niekto iný. Korupcia nie je to jediné čomu sa venujú, majú riešenia aj pre dopravu, zdravotníctvo...

P: "Aj dnes, keď si podal ruku s Pellegrinim a povedal, áno, keď budem premiérom, chcel by som raz do týždňa zorganizova spoločné stretnutie so šéfmi politických strán. Vežmi štátnický krok."

R: "Spoločné stretnutia so šéfmi strán by sa mali sta štandardom." – Asi autorka nepochopila. – Totiž premiéri a premiérka SR, pokiaž viem, nerobila pravidelné stretnutia aj s lídrami opozičných strán. To že sa stretávajú napr. na koaličnej rade, je štandard. To druhé nie je.

Ale stále omnoho lepšie a objektívne, naproti článkom Tkačenka, Kepplovej, Schutza... Aj keď aj u nich (aby som nekrivdil) sa vyskytujú výnimky.. najmenej u Tkačenka, ten ide ako kôň na pretekoch s klapkami na očiach po tej svojej danej určenej línii. Tam nejaký progress nejak nenastáva :)
 


Už ste čítali?