Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mama zavraždenej na proteste: Nebuďme ako ovce a nečakajme na ich omrvinky (Spä na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodno

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Cynický, zmanipulovaný a nesympatický

si ty sám aj so svojimi dalšími cynickými súdruhmi....

Nikto ju nezneužíva. Má pravdu o tom, že žudia sa nezaujímajú o verejné veci. Preto to dospelo tam, kam to dospelo. Nebudeš prisatý na korupčnom cecku, ked si taký cynický a snažíš sa tú pani zosmiešni? Pretože takto dezinformátori útočia na osobu toho, koho chcú zniči, alebo aby stratili svoj kredit vymyslenými či polopravdivými informáciami o nich.

Tú akciu organizovali OL? Klameš.

Tá vražda nebola náhodná. Tú vraždu niekto objednal a zaplatil. Ty sám si bezvýznamný cynik. Čím sa tá pani chová neslušne? Tým, že vyzýva žudí, aby sa viac zaujímali o verejné veci a nenechali sa kúpi "za misu šošovice" Zderom, Slovenskými národnými strakami (a dalšími skorumpovanými) a ostatnými nezmyslami, ktoré si aj tak zaplatia z vlastných daní, nebude to teda "zadarmo", ako to niekto z tých oberzloejov zo Zderu, Slovenských národných strák tvrdí.... A tí si beztrestne tunelujú zmanipulovanými tendrami naše dane za krytia skorumpovaných z polície či súdov...

Čo sem pletieš Hrnka? Jemu tiež zavraždili rodinu nájomní vrahovia na objednávku skorumpovaných či korumpujúcich osôb?

Hanbi sa cynik, hanbi.... vlastne nemôžeš.... ty to ani nepoznáš.... tebe korupcia a cynizmus vonia, či dokonca sa na korupcii aj sám podiežaš, čo? Či len plníš úlohy zo Súmračnej?

3/3 Sajonára
 

 

Priznám sa Ti, keď som si poobede prečítal príspevok toho exota realitka, aj vo mne vzkypela krv. Už som mal rozpísanú takú šavnatú odpoveď, ale nakoniec som to vymazal. Mám pocit, že by mi ten príspevok vymazal admin :-) Uvedomil som si, že predsa proti žudskej blbosti a hlúposti, proti mentálne zdeformovaným sa nedá bojova. Presnejšie bojova sa dá, ale nikdy nevyhráš. Ale aj tak žasnem nad cynizmom toho exota a zamyslel som sa, že vlastne v akej spoločnosti to žijeme, aký žudia sa okolo nás pohybujú. Neviem, čo je zač, či má deti, alebo či nebodaj on sám nemal ažké detstvo. V každom prípade na jeho príspevky nemá význam reagova. Je to zbytočná strata času a energie. Ak by som sa mal vyjadri slovníkom skupiny obyvatežstva, ktorých názor berie bývalý premiér tejto banánovej republiky, sám Vlastná Hlava za smerodajné, tak je to obrovský k...t. Dokonca ja mu neželám, ani tú boles, to utrpenie, ktoré prežívajú rodičia, ktorí násilnou smrou z tých najodpornejších dôvodov stratia svoje deti. Ten exot realitko je cynický úbožiak.
 
Hodno

ale ficiak ma svojich volicov

odvodenych od slova vuol...
 


Už ste čítali?