Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Kam za športom počas Veľkonočných sviatkov?

Zápas týždňa sa odohrá v Michalovciach, kde pôjde o účasť vo finále Slovenského pohára.

Ilustračná fotka.Ilustračná fotka.(Zdroj: TASR)

VÝCHOD. Fanúšikov čaká počas Veľkonočných sviatkov bohatá športová nádielka.

Počas týždňa sa bude hrať Slovenský pohár mužov aj žien, ako aj predohrávané stretnutia druhej futbalovej ligy či basketbalové play - off.

Cez víkend sú zase na programe regionálne futbalové súťaže.

SFZ

Fortuna liga, skupina o titul, 5. kolo – 20. 4., 17. h: Michalovce – D. Streda.

Slovnaft cup, semifinále (odvetný zápas) – 17. 4., 17. h: Michalovce – Žilina.

II. liga, 24. kolo - 19.4., 16:30 h: Lokomotíva - Komárno, 18. h: Poprad - Šamorín, 20.4., 16:30 h: Lipany - Žilina B, Prešov - Pohronie (Stropkov).

Článok pokračuje pod video reklamou

Ženy

Slovenský pohár ženy (odvetné stretnutie) – 17. 4., 16.30 h: Bardejov – Žilina.
II. liga, 24. kolo – 19. 4., 16.30 h: Lok. Košice – Komárno, 20. 4., 16.30 h: Lipany – Žilina B, 1. FC Tatran Prešov – Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa, Dukla B. Bystrica – Trebišov, 18. h: Poprad – Šamorín, 21. 4., 10.30 h: Petržalka – Bardejov.

I. liga ženy, 13. kolo – 21. 4., 13. h: Nitra – Lok. Košice, 14.30 h: Myjava – Bardejov.
II. liga ženy sk. C, 14. kolo – 21. 4., 11. h: Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves.

Mládežnícke súťaže

I. liga SD U19, 25. kolo – 18. 4., 11. h: 1. FC Tatran Prešov – D. Streda, 14. h: Michalovce – Nitra, 19. 4., 13. h: Ružomberok – Poprad.

I. liga dorastenky, 14. kolo – 17. 4., 14. h: Michalovce – Bardejov, 21. 4., 10. h: 1. FC Tatran Prešov – Ružomberok, 23. 4., 14. h: Poprad – Lok. Košice.

I. liga MD U17, 25. kolo – 18. 4., 11. h: D. Streda – 1. FC Tatran Prešov.

I. liga MD U16, 25. kolo – 18. 4., 13.15 h: D. Streda – 1. FC Tatran Prešov.

I. liga SŽ U15 Stred+Východ (nadstavbová časť o titul), 6. kolo – 17. 4., 12. h: Ružomberok – 1. FC Tatran Prešov, 18. 4., 11. h: Poprad – Michalovce, Žilina – FC Košice.

I. liga SŽ U15 Východ (NČ o umiestnenie), 6. kolo – 18. 4., 10. h: Trebišov – Bardejov, Snina – Humenné, Lok. Košice – Spišská N. Ves, Stropkov – Vranov.

I. liga SŽ U14 Stred+Východ (NČ o titul), 6. kolo – 17. 4., 14. h: Ružomberok – 1. FC Tatran Prešov, 18. 4., 13. h: Poprad – Michalovce, Žilina – FC Košice.

I. liga SŽ U14 Východ (NČ o umiestnenie), 6. kolo – 18. 4., 12. h: Trebišov – Bardejov, Snina – Humenné, Lok. Košice – Spišská N. Ves, Stropkov – Vranov.

I. liga žiačky sk. C, 14. kolo – 17. 4., 16. h: Michalovce – Bardejov, 21. 4., 12. h: 1. FC Tatran Prešov – Ružomberok, 23. 4., 16. h: Poprad – Lok. Košice.

I. liga MŽ U13 Východ, 15. kolo – 17. 4., 14. h: Trebišov – Michalovce, 18. 4., 10. h: FC Košice – Stropkov, Humenné – Snina, Lok. Košice – Bardejov, 1. FC Tatran Prešov – Vranov, Spišská N. Ves – Poprad.

I. liga MŽ U12 Východ, 15. kolo – 17. 4., 15.30 h: Trebišov – Michalovce, 18. 4., 11.30 h: FC Košice – Stropkov, Humenné – Snina, Lok. Košice – Bardejov, 1. FC Tatran Prešov – Vranov, Spišská N. Ves – Poprad.

VsFZ

III. liga, 22. kolo – 20. 4., 16. h: FC Košice – Krompachy, Vranov – Svidník, Spišská N. Ves – Š. Michaľany, Giraltovce – Stropkov, 21. 4., 16. h: Maria Huta – Snina, Bardejovská N. Ves – Plavnica.

IV. liga Sever, 22. kolo – 20. 4., 16. h: St. Ľubovňa – Sp. Podhradie, 21. 4., 10.30 h: Poprad B – Kračúnovce, 16. h: Gerlachov – Soľ, Svit – Záhradné, Sabinov – Ľubotice, N. Hrušov – Raslavice, Tatran Zámutov – Medzilaborce, Ptičie – Fintice.

IV. liga Juh, 22. kolo – 21. 4., 16. h: Pavlovce nad Uhom – Sokoľany, Medzev – Geča 73, Kalša – Topoľany, Slávia TU Košice – Čičarovce, Čaňa – Strážske, V. Kapušany – Krásnohorské Podhradie, Petrovce nad Laborcom – Sobrance, Kechnec – Rudňany.

V. liga Šarišská, 18. kolo – 21. 4., 16. h: Kurima – Župčany, Čirč – Ražňany, Chminianska N. Ves – Demjata, V. Šariš – Bardejov-Dlhá Lúka, Pušovce – Kamenica, Široké – Gaboltov, Dubinné – Koprivnica.

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 18. kolo – 20. 4., 16. h: Borov – Sačurov, 21. 4., 16. h: Belá nad Cirochou – Bystré, Rudlov – Pakostov, Seč. Polianka – Brekov, V. Žipov – Jasenov, Ulič – Stakčín.

V. liga Podtatranská, 18. kolo – 21. 4., 16. h: Odorín – Kežmarok, V. Lomnica – Sp. Belá, Hranovnica – Olcnava, Spišská St. Ves – Harichovce, Kluknava – V. Tatry, Nálepkovo – Hrabušice, Levoča – Ľubica.

V. liga Košicko-gemerská, 18. kolo – 21. 4., 16. h: Perín – Bidovce, Ťahanovce – Čečejovce, Malá Ida – Košická N. Ves, Budimír – Poproč, Seňa – Veľká Ida, Lok. Košice B – Ždaňa, Haniska – Kokšov-Bakša.

V. liga Zemplínska, 18. kolo – 21. 4., 16. h: Cejkov – Kráľovský Chlmec, Krišovská Liesková – Úpor, Zemplínska Teplica – Čierna nad Tisou, Nacina Ves – Vinné, Malý Horeš – Močarany, Streda nad Bodrogom – Lastomír, Parchovany – Michaľany.

II. liga SD U19 Východ, nadstavbová časť o postup, 10. kolo – 17. 4., 14. h: Bardejov – Galaktik Košice, 18. 4., 14. h: Stropkov – Lok. Košice, Spišská N. Ves – Humenné, 19. 4., 10. h: Ľubotice – Sabinov, Lipany – FC Košice, NČ o umiestnenie sk. A, 8. kolo – 19. 4., 10. h: Trebišov – Rožňava, Giraltovce – Košická N. Ves, Krásna – KAC Jednota Košice, sk. B, 8. kolo – 18. 4., 10. h: Kežmarok – Vranov, 16. h: Sp. Belá – Snina, 19. 4., 10. h: St. Ľubovňa – Svidník.

II. liga MD U17 Východ, NČ o víťaza, 10. kolo – 17. 4., 16.15 h: Bardejov – Galaktik Košice, 18. 4., 16.15 h: Stropkov – Lok. Košice, Spišská N. Ves – Humenné, 19. 4., 12.15 h: Ľubotice – Sabinov, Lipany – FC Košice, NČ o umiestnenie sk. A, 8. kolo – 19. 4., 12.15 h: Trebišov – Rožňava, Giraltovce – Košická N. Ves, Krásna – KAC Jednota Košice, sk. B, 8. kolo – 18. 4., 12.15 h: Kežmarok – Vranov, 18.15 h: Sp. Belá – Snina, 19. 4., 12.15 h: St. Ľubovňa – Svidník.

ObFZ Prešov

VI. 3b liga, 18. kolo – 21. 4., 10.30 h: V. Šebastová – Torysa, 16. h: Ľubotice B – Gregorovce, Uz. Šalgov – Hermanovce, Š. Dravce – Pečovská N. Ves, Rožkovany – Chmiňany, M. Šariš – Dubovica, Kendice – Nemcovce.

ObFZ Bardejov

VI. liga, 18. kolo – 21. 4., 13. h: Kurov – Poliakovce, Porúbka – Beloveža, 16. h: Kľušov – Lopúchov, Zborov – Malcov, Abrahámovce – Kružlov, Marhaň – Šiba, Osikov – Stuľany.

ObFZ Stará Ľubovňa

VI. liga, 14. kolo – 21. 4., 15. h: N. Ľubovňa – V. Lipník, Jakubany – Ľubotín, V. Ružbachy – M. Lipník, Plaveč – Podolínec, Š. Jastrabie – Litmanová.

ObFZ Vranov

VI. liga, 10. kolo – 21. 4., 16. h: Kamenná Poruba – Dlhé Klčovo, Poša – Čaklov, Roma Nižný Hrabovec – Roma Zámutov, Vechec – Čierne nad Topľou, Sedliská – Tovarné.

Basketbal

Extraliga ženy o 3. miesto, prípadné tretie stretnutie – 20. 4., 20. 4., 18. h: Young Angels Košice – Šamorín.

Extraliga muži, štvrťfinále play-off, prípadný štvrtý zápas – 16. 4.: Spišská N. Ves – Inter Bratislava, štvrtý zápas – 18. 4.: Svit – Žilina.

Volejbal

Extraliga ženy, o 5. miesto, prípadné tretie stretnutie – 17. 4., 18. h: Kežmarok – Nitra, o 7. miesto, prípadné tretie stretnutie – 17.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zimná dovolenka: Doprajte si slnko a pohodu v Egypte
  2. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku?
  3. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  4. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  5. Na otočku či pár dní. Tieto výlety za hranice zvládnete hocikedy
  6. Ako budeme jesť v roku 2020? Letí výstrednosť aj ekológia
  7. First moment Turecko: Deväť hotelov len pre dospelých
  8. Prichádza nová doba: firmy, ktoré riešia spoločenské problémy
  9. Viete, prečo sú dôležité ekologické predajne?
  10. Slovenský magazín čítajú v 83 krajinách sveta. Viete, o čom je?
  1. Zimná dovolenka: Doprajte si slnko a pohodu v Egypte
  2. Košičan Erik Ňarjaš vyzve do tanca parlament!
  3. Úrazy v zimnom období sú častou príčinou práceneschopnosti
  4. OMV otvára novú čerpaciu stanicu v Liptovskom Mikuláši
  5. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku?
  6. Rádio Košice počúva každý tretí Košičan
  7. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  8. Šperk, ktorý sa neodkladá do šperkovnice
  9. Hlavným partnerom súťaže Podnikateľka Slovenska sa stala BILLA
  10. Kúpeľný park Kováčová spustil predaj nových pozemkov
  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 15 038
  2. First moment Turecko: Deväť hotelov len pre dospelých 12 093
  3. Slovenský magazín čítajú v 83 krajinách sveta. Viete, o čom je? 10 191
  4. Na otočku či pár dní. Tieto výlety za hranice zvládnete hocikedy 10 088
  5. Takto by ste sa mali správať v horách, radí horský záchranár 9 060
  6. Tipy od sprievodkyne: Magický Marakéš vás očarí svojimi vôňami 7 185
  7. Obraz, ktorý chceli komunisti do každého bytu, ide na kreditky 7 172
  8. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku? 7 148
  9. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne 7 123
  10. Miesta na Slovensku, o ktorých ste možno nevedeli 7 006

Hlavné správy z MY Šariš

Jozef Vajda: Film Sviňa by mali vidieť všetci, ktorí plánujú ísť voliť

Už 6. februára sa do kín dostane nový slovenský film Sviňa. Vznikol na základe rovnomenného knižného bestselleru Arpáda Soltésza. Réžiu, produkciu a scenár zastrešili Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann.

Umelci sa delili so svojím talentom, podali ruku obetiam vybuchnutej bytovky

Benefičný koncert podporili tri desiatky interpretov, pomáhala stovka ďalších ľudí.

Veronika Rabada, jedna zo speváčok megakoncertu.

Prešovčanky si z Trnavy odviezli bod

To čo predvádzali trnavskí diváci v hľadisku bolo na zamyslenie

Prešovčanky získali v Trnave jeden bod.

V Rožkovanoch je to vždy vypäté, vraví rozhodca Markovič

Michal Markovič sa stal najlepším rozhodcom ObFZ Prešov za rok 2019.

Rozhodca Michal Markovič.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prišli za lyžovačkou, autobusu sa nedočkali

Problém s dopravou mali aj ľudia smerujúci do lyžiarskych stredísk.

FOTO: Míting kotlebovcov rozdelil Kysuckonovomešťanov

Policajti so psami sa postavili smerom k odporcom ĽSNS. Pripomína mi to Nežnú revolúciu, keď tĺkli študentov, hovorí obyvateľka.

Vybrali SME

Už ste čítali?