Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Kam za športom počas víkendu?

Prinášame vám prehľad športových podujatí.

Ilustračná fotka. Ilustračná fotka. (Zdroj: SME - Marko Erd)

VÝCHOD. Počas víkendu sa bude hrať o holé prežitie v druhej futbalovej lige, ale aj hádzanárske derby medzi Prešovom a Michalovcami.

Okrem toho je na programe aj treťoligový šláger medzi Sninou a Košicami či regionálne futbalové súťaže.

Zaujímavá zápletka v boji o postup do tretej ligy sa črtá v IV. lige - Juh. Kalša a Pavlovce nad Uhom, ktoré sú v tabuľke bok po boku, cestujú na ihriská súperov.

SFZ

Fortuna liga, skupina o titul, 4. kolo – 13. 4., 15.30 h: Ružomberok – Michalovce.

II. liga, 23. kolo – 13. 4., 16. h: Bardejov – Lipany, Inter Bratislava – 1. FC Tatran Prešov, Komárno – Poprad, 14. 4., 16. h: Trebišov – Dubnica.

I. liga ženy, 12. kolo – 14. 4., 15. h: Bardejov – Nitra, Dukla B. Bystrica – Lok. Košice.
II. liga ženy sk. C, 13. kolo – 14. 4., 15. h: Lipt. Mikuláš – Poprad.

I. liga SD U19, 24. kolo – 13. 4., 11. h: Poprad – Michalovce, Nitra – 1. FC Tatran Prešov.

I. liga dorastenky, 13. kolo – 13. 4., 10. h: Bardejov – Poprad, 14. 4., 10. h: 1. FC Tatran Prešov – Michalovce, Ružomberok – Lok. Košice.

I. liga MD U17, 24. kolo – 13. 4., 11. h: Michalovce – Poprad, 1. FC Tatran Prešov – Nitra.

I. liga MD U16, 24. kolo – 13. 4., 13.15 h: Michalovce – Poprad, 1. FC Tatran Prešov – Nitra.

I. liga SŽ U15 Stred + Východ, nadstavbová časť o titul, 5. kolo – 13. 4., 11. h: Dukla B. Bystrica – Poprad, FC Košice – Michalovce.

I. liga SŽ U15 Východ, NČ o umiestnenie, 5. kolo – 13. 4., 10. h: Stropkov – Trebišov, Vranov – Lok. Košice, Humenné – Bardejov, 14. h: Spišská N. Ves – Snina.

I. liga žiačky sk. C, 13. kolo – 13. 4., 12. h: Bardejov – Poprad, 14. 4., 12. h: 1. FC Tatran Prešov – Michalovce, 13. h: Ružomberok – Lok. Košice.

I. liga SŽ U14 Stred + Východ, NČ o titul, 5. kolo – 13. 4., 13. h: Dukla B. Bystrica – Poprad, FC Košice – Michalovce.

I. liga MŽ U13 Východ, 14. kolo – 11. 4., 14. h: Vranov – Lok. Košice, 14. 4., 9. h: Snina – Trebišov, 10. h: Spišská N. Ves – FC Košice, Poprad – 1. FC Tatran Prešov, Bardejov – Humenné, Michalovce – Stropkov.

I. liga MŽ U12 Východ, 14. kolo – 11. 4., 15.30 h: Vranov – Lok. Košice, 14. 4., 10.30 h: Snina – Trebišov, 11.30 h: Spišská N. Ves – FC Košice, Poprad – 1. FC Tatran Prešov, Bardejov – Humenné, Michalovce – Stropkov.

VsFZ

III. liga, 21. kolo – 14. 4., 15.30 h: V. Revištia – Maria Huta, Stropkov – Bardejovská N. Ves, Š. Michaľany – Humenné, Svidník – Spišská N. Ves, Krompachy – Vranov, Snina – FC Košice.

IV. liga Sever, 21. kolo – 14. 4., 15.30 h: Fintice – St. Ľubovňa, Medzilaborce – Ptičie, Raslavice – Tatran Zámutov, Ľubotice – N. Hrušov, Záhradné – Sabinov, Kračúnovce – Svit, Soľ – Poprad B, Sp. Podhradie – Gerlachov.

IV. liga Juh, 21. kolo – 13. 4., 15.30 h: Rudňany – Pavlovce nad Uhom, Sobrance – Kechnec, Krásnohorské Podhradie – Petrovce nad Laborcom, 14. 4., 10.45 h: Geča 73 – Kalša, 15.30 h: Strážske – V. Kapušany, Čičarovce – Čaňa, Topoľany – Slávia TU Košice, Sokoľany – Medzev.

V. liga Šarišská, 17. kolo – 13. 4., 15.30 h: Koprivnica – Kurima, Gaboltov – Dubinné, 14. 4., 15.30 h: Kamenica – Široké, Bardejov-Dlhá Lúka – Pušovce, V. Šariš – Demjata, Chminianska N. Ves – Ražňany, Župčany – Čirč.

V. liga Vihorlatsko--dukelská, 17. kolo – 14. 4., 15.30 h: Belá nad Cirochou – Stakčín, Hencovce – Ulič, Jasenov – Kamenica nad Cirochou, Brekov – V. Žipov, Pakostov – Seč. Polianka, Sačurov – Rudlov, Bystré – Borov.

V. liga Podtatranská, 17. kolo – 13. 4., 17. h: Sp. Belá – Hranovnica, 14. 4., 10.30 h: Hrabušice – Levoča, 15.30 h: Ľubica – Odorín, V. Tatry – Nálepkovo, Harichovce- Kluknava, Olcnava – Sp. Stará Ves, Kežmarok – V. Lomnica.

V. liga Košicko-gemerská, 17. kolo – 14. 4., 15.30 h: Kokšov-Bakša – Perín, Ždaňa – Haniska, Veľká Ida – Lok. Košice B, Poproč – Seňa, Košická N. Ves – Budimír, Čečejovce – Malá Ida, Bidovce – Ťahanovce.

V. liga Zemplínska, 17. kolo – 14. 4., 15.30 h: Michaľany – Cejkov, Lastomír – Parchovany, Močarany – Streda nad Bodrogom, Vinné – M. Horeš, Čierna nad Tisou – Nacina Ves, Úpor – Zemplínska Teplica, Kráľovský Chlmec – Krišovská Liesková.

II. liga SD U19 Východ, nadstavbová časť o postup, 9. kolo – 13. 4., 10. h: Galaktik Košice – Stropkov, Bardejov – Humenné, Spišská N. Ves – FC Košice, Lipany – Sabinov, Ľubotice – Lok. Košice, NČ o umiestnenie sk. A, 7. kolo – 13. 4., 10. h: KAC Jednota Košice – Rožňava, Giraltovce – Krásna, Košická N. Ves – Trebišov, sk. B, 7. kolo – 13. 4., 10. h: Svidník – Sp. Belá, Snina – Kežmarok, 14. 4., 10. h: Vranov – St. Ľubovňa.

II. liga MD U17 Východ, NČ o víťaza, 9. kolo – 13. 4., 12.15 h: Galaktik Košice – Stropkov, Bardejov – Humenné, Spišská N. Ves – FC Košice, Lipany – Sabinov, Ľubotice – Lok. Košice, NČ o umiestnenie sk. A, 7. kolo – 13. 4., 12.15 h: KAC Jednota Košice – Rožňava, Giraltovce – Krásna, Košická N. Ves – Trebišov, sk. B, 7. kolo – 13. 4., 12.15 h: Svidník – Sp. Belá, Snina – Kežmarok, 14. 4., 12.15 h: Vranov – St. Ľubovňa.

ObFZ Prešov

VI. 3b liga, 17. kolo – 14. 4., 10.30 h: Nemcovce – Ľubotice B, 15.30 h: Dubovica – Kendice, Chmiňany – M. Šariš, Pečovská N. Ves – Rožkovany, Torysa – Š. Dravce, Hermanovce – V. Šebastová, Gregorovce – Uz. Šalgov.

ObFZ Bardejov

VI. liga, 17. kolo – 14. 4., 12.30 h: Beloveža – Kľušov, Kružlov – Marhaň, 15.30 h: Stuľany – Porúbka, Poliakovce – Osikov, Šiba – Kurov, Malcov – Abrahámovce, Lopúchov – Zborov.

ObFZ Stará Ľubovňa

VI. liga, 13. kolo – 14. 4., 15. h: Litmanová – V. Lipník, Plaveč – Š. Jastrabie, M. Lipník – Podolínec, Ľubotín – V. Ružbachy, N. Ľubovňa – Jakubany.

Článok pokračuje pod video reklamou

Basketbal

SBL muži, štvrťfinále play-off – 10. 4., 18. h: Spišská N. Ves – Inter Bratislava, Žilina – Svit, 13. 4., 18. h: Svit – Žilina, Inter Bratislava – Spišská N. Ves.

Extraliga ženy, o 5. až 8. miesto – 10. 4., 18. h: Poprad – Nitra, o 3. miesto play-off – 13. 4., 18. h: Young Angels Košice – Šamorín.

Volejbal

Extraliga muži, semifinále play-off, 4. zápas – 10. 4., 18. h: Nitra – Košice, prípadný piaty zápas – 13. 4., 18.30 h: Košice – Nitra, prípadný 4. zápas – 10. 4., 18. h: Svidník – Prievidza.

Hádzaná

MOL liga ženy, 22. kolo – 14. 4., 17.30 h: Michalovce – ŠŠK Prešov.

Florbal

Extraliga ženy, finále play-off – 13. 4., 18. h: Predator Sabinov – Pruské, 14. 4., 14. h: Predator Sabinov – Pruské.

Beh

Jarný beh v Prešove v rámci Medzinárodného dňa športu pre rozvoj a mier, 32. ročník – 9. 4., 16. až 17.15 h: prezentácia v priestoroch Fakulty športu PU na Ul. 17. novembra č. 13, štart: 17.15 h: dorastenci, dorastenky 3000 m, 17.35 h: veteráni (4 kategórie), ženy (3 kategórie) 7000 m, nordic walking – muži, ženy, 18.15 h: muži do 39 rokov 7000 m.

Preteky sú súčasťou oblastnej bežeckej ligy 2019 regiónov Prešov a Sabinov.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zimná dovolenka: Doprajte si slnko a pohodu v Egypte
  2. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku?
  3. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  4. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  5. Na otočku či pár dní. Tieto výlety za hranice zvládnete hocikedy
  6. Ako budeme jesť v roku 2020? Letí výstrednosť aj ekológia
  7. First moment Turecko: Deväť hotelov len pre dospelých
  8. Viete, prečo sú dôležité ekologické predajne?
  9. Prichádza nová doba: firmy, ktoré riešia spoločenské problémy
  10. Slovenský magazín čítajú v 83 krajinách sveta. Viete, o čom je?
  1. Zimná dovolenka: Doprajte si slnko a pohodu v Egypte
  2. Košičan Erik Ňarjaš vyzve do tanca parlament!
  3. Úrazy v zimnom období sú častou príčinou práceneschopnosti
  4. OMV otvára novú čerpaciu stanicu v Liptovskom Mikuláši
  5. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku?
  6. Rádio Košice počúva každý tretí Košičan
  7. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  8. Šperk, ktorý sa neodkladá do šperkovnice
  9. Hlavným partnerom súťaže Podnikateľka Slovenska sa stala BILLA
  10. Kúpeľný park Kováčová spustil predaj nových pozemkov
  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 15 038
  2. First moment Turecko: Deväť hotelov len pre dospelých 12 093
  3. Slovenský magazín čítajú v 83 krajinách sveta. Viete, o čom je? 10 191
  4. Na otočku či pár dní. Tieto výlety za hranice zvládnete hocikedy 10 088
  5. Takto by ste sa mali správať v horách, radí horský záchranár 9 060
  6. Tipy od sprievodkyne: Magický Marakéš vás očarí svojimi vôňami 7 185
  7. Obraz, ktorý chceli komunisti do každého bytu, ide na kreditky 7 172
  8. Stredné školy: Kam a kedy poslať prihlášku? 7 148
  9. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne 7 123
  10. Miesta na Slovensku, o ktorých ste možno nevedeli 7 006

Hlavné správy z MY Šariš

Jozef Vajda: Film Sviňa by mali vidieť všetci, ktorí plánujú ísť voliť

Už 6. februára sa do kín dostane nový slovenský film Sviňa. Vznikol na základe rovnomenného knižného bestselleru Arpáda Soltésza. Réžiu, produkciu a scenár zastrešili Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann.

Umelci sa delili so svojím talentom, podali ruku obetiam vybuchnutej bytovky

Benefičný koncert podporili tri desiatky interpretov, pomáhala stovka ďalších ľudí.

Veronika Rabada, jedna zo speváčok megakoncertu.

Prešovčanky si z Trnavy odviezli bod

To čo predvádzali trnavskí diváci v hľadisku bolo na zamyslenie

Prešovčanky získali v Trnave jeden bod.

V Rožkovanoch je to vždy vypäté, vraví rozhodca Markovič

Michal Markovič sa stal najlepším rozhodcom ObFZ Prešov za rok 2019.

Rozhodca Michal Markovič.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prišli za lyžovačkou, autobusu sa nedočkali

Problém s dopravou mali aj ľudia smerujúci do lyžiarskych stredísk.

FOTO: Míting kotlebovcov rozdelil Kysuckonovomešťanov

Policajti so psami sa postavili smerom k odporcom ĽSNS. Pripomína mi to Nežnú revolúciu, keď tĺkli študentov, hovorí obyvateľka.

Vybrali SME

Už ste čítali?