Nedeľa, 7. jún, 2020 | Meniny má RóbertKrížovkyKrížovky

Stolný tenis na východe

Výsledky 2. kola

ILUSTRAČNÉ FOTO: PPILUSTRAČNÉ FOTO: PP

VSSTZ Košice - 2. liga, muži, 2. kolo

ŠKP PŠ Košice A - STJ Družba Bardejov A 6 : 12 (M.Kuruc 3.5, P.Kočkin 1.5, R.Takáč 1 - M.Sawczak ml. 4.5, M.Sawczak st. 3.5, M.Shulepov 3, P.Lukáč 1); STO Valaliky B - ŠKST Sokol Vojčice A 9 : 9 (J.Kacvinský 4, Ľ.Sisák 3, M.Sepeši 2 - T.Revaj 2.5, L.Kolody 2.5, J.Baran 2.5, M.Kolody 1.5); ŠKST Margecany A - ŠKST Humenné A 5 : 13 (J.Zahornacký 2, Ľ.Tomaga 1, E.Šiška 1, M.Pacák 1 - T.Dubec 4.5, I.Serbák 4.5, M.Begala 3.5, D.Stoják 0.5); Geológ Rožňava B - Fortuna Kežmarok B 11 : 7 (L.Jankó 3.5, J.Letanovský 3, A.Ružik 2, Z.Gallo 2, D.Škorňa 0.5 - K.Kovalčík 2.5, M.Škára 2, Z.Nycz 2, S.Hiščar 0.5); ŠKST Michalovce B - MKST Veľké Kapušany A 13 : 5 (M.Dráb 4.5, J.Hvižďák 3, J.Blaško 3, J.Zausin 2.5 - M.Jenčík 3, J.Lakatoš 1.5, M.Salaky 0.5); STK Zbereko Košice A - OŠK Šariš. Michaľany A 12 : 6 (R.Cisko 4.5, O.Vaňo 3.5, F.Fekete 2, J.Leščinský 1, M.Pataky 1 - P.Roba 2.5, J.Gombik st. 2, J.Gombik ml. 1.5)

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tabuľka

1. STJ Družba Bardejov A 2 2 0 0 0 25:11 6

2. ŠKST Michalovce B 2 2 0 0 0 24:12 6

3. ŠKST Humenné A 2 1 1 0 0 22:14 5

4. STO Valaliky B 2 0 2 0 0 18:18 4

5. STK Zbereko Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKP PŠ Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

7. Geológ Rožňava B 2 1 0 1 0 18:18 4

8. MKST Veľké Kapušany A 2 1 0 1 0 16:20 4

9. ŠKST Sokol Vojčice A 2 0 1 1 0 14:22 3

10. OŠK Šariš. Michaľany A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. Fortuna Kežmarok B 1 0 0 1 0 7:11 1

12. ŠKST Margecany A 1 0 0 1 0 5:13 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži, 2. kolo

TJ Hrabovec n/Lab. A - STJ Družba Bardejov B 14 : 4 (M.Zajac 3.5, D.Gajdoš st. 3.5, L.Zubek 2.5, I.Chomča 2, R.Šmiga 2, E.Demčák st. 0.5 - P.Lukáč 3, K.Kapec 1); ŠK Orion Belá n/Cir. A - JMC Lužany pri Topli A 5 : 13 (Ľ.Vozár 3, J.Dráb 1, J.Drotár 1 - S.Daňko 4.5, J.Stolárik 3.5, E.Tomko 2.5, M.Kravec 2.5); ŠŠK Centrál Svidník A - ŠKST Humenné B 14 : 4 (D.Magdziak 4.5, P.Statherr 4, J.Vodila 3.5, M.Močilenko 2 - L.Tkáč 2.5, P.Novák 1.5); STO Snina A - STK Lemešany A 7 : 11 (M.Charitún 2.5, I.Malinič 1.5, P.Paulík 1.5, M.Beňatinský 1.5 - Š.Novák 4, C.Sabol 4, M.Fotta 3); OSTK Hencovce A - STO Sedlice A 8 : 10 (V.Zimný 2.5, P.Rusnák 2.5, J.Olšav 2, M.Tomáš 1 - Ľ.Kollarčík 4.5, D.Kušnír 3, D.Toporcerová 2.5); MŠK VSTK Vranov n/T B - ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 : 16 (M.Baran 1, Ľ.Jurkanin 1 - I.Birov 4.5, S.Tuczkanyuk 4.5, V.Hej 4.5, Z.Szilagi 2.5)

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 2 0 0 0 30:6 6

2. JMC Lužany pri Topli A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. ŠŠK Centrál Svidník A 2 2 0 0 0 27:9 6

4. STO Sedlice A 2 2 0 0 0 27:9 6

5. TJ Hrabovec n/Lab. A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKST Humenné B 2 1 0 1 0 17:19 4

7. STK Lemešany A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. OSTK Hencovce A 2 0 0 2 0 12:24 2

10. ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 0 2 0 10:26 2

11. STO Snina A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. STJ Družba Bardejov B 2 0 0 2 0 8:28 2

VSSTZ Košice - 3. liga, Juh, muži, 2. kolo

SŠK Poproč A - STK Lokomot. Košice A 5 : 13 (D.Szabo 3.5, R.Flegner 1, G.Filkorn 0.5 - Š.Németh 4.5, O.Novický 3.5, M.Hrčka 3, B.Žiga 2); OKST Somotor A - SO TJ Čičarovce A 8 : 10 (A.Nagy 3.5, P.Balog 2, E.Balogh 1.5, Ľ.Bók 1 - K.Üveges 3.5, N.Molnár 2.5, L.Nagyidai 2, Z.Csanak 2); MKST Veľké Kapušany B - TJ Čečehov A 11 : 7 (Z.Kovács 3.5, F.Krištof 3.5, J.Štim st. 2, J.Štim ml. 2 - L.Melikant 3, P.Maskaľ 2.5, R.Terezka 1.5); SO TJ Malý Kamenec A - ŠKST Sokol Vojčice B 13 : 5 (L.Kiss ml. 4.5, B.Váradi 3.5, T.Czingely 2.5, C.Máté 2.5 - A.Dulič 2, J.Baranišin 1, F.Ujhelyi 1, J.Bača 1); ŠKST Michalovce C - TTC Vojany Tigers A 7 : 11 (J.Hvižďák 4.5, J.Jakubu 2, E.Maskaľ 0.5 - R.Szücs 3, P.Kóbori 3, A.Berkeš 2.5, A.Franko 2.5); SO-ZŠ MIHRA Bracovce A - STO Košické Olšany A 11 : 7 (J.Hospodár 3.5, M.Ivan 3.5, V.Červenák 2.5, Š.Treščo 1.5 - M.Rindoš 3, M.Just 3, J.Stanislav 1)

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. SO-ZŠ MIHRA Bracovce A 2 2 0 0 0 29:7 6

2. MKST Veľké Kapušany B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. TTC Vojany Tigers A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. STK Lokomot. Košice A 2 2 0 0 0 24:12 6

5. STO Košické Olšany A 2 1 0 1 0 20:16 4

6. SO TJ Čičarovce A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. SO TJ Malý Kamenec A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. ŠKST Michalovce C 2 0 0 2 0 12:24 2

9. ŠKST Sokol Vojčice B 2 0 0 2 0 6:30 2

10. SŠK Poproč A 2 0 0 2 0 5:31 2

11. OKST Somotor A 1 0 0 1 0 8:10 1

12. TJ Čečehov A 1 0 0 1 0 7:11 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Západ, muži, 2. kolo

ŠKST Spišský Štvrtok A - ŠKST Spišské Vlachy A 8 : 10 (P.Toporcer 3, Ľ.Kapinus 2.5, F.Bohunčák 2.5 - M.Havrilla 3, R.Jánoš 2.5, M.Medvec 2.5, L.Ledecký 2); ŠK Veterán Poprad A - TJ STO Slovenská Ves A 12 : 6 (R.Funket 4, M.Maliňák 3.5, J.Maliňák 2.5, M.Šifra 1, P.Pitoňák 1 - P.Popovič 2, J.Marek 2, M.Habiňák 1.5, M.Strišovský 0.5); STO Letanovce A - Slavoj Spišská Belá A 13 : 5 (P.Petráš 4, S.Uhrin 4, M.Milan 3.5, R.Lesňák 1.5 - P.Brežina 2, M.Smik st. 1.5, M.Smik ml. 1, M.Matava 0.5); Fortuna Kežmarok C - TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 : 16 (M.Harabin 1, E.Šleboda 1 - R.Novotný 4.5, J.Stanko 4.5, K.Kowalczyk 3.5, T.Hovana 3.5); TJ Javorinka Levoča A - STK Severka Kežmarok A 8 : 10 (D.Plačko 3, P.Jinda 2, M.Černický 2, M.Krajňák 1 - Š.Vnenčák 4.5, P.Pojedinec 2.5, Š.Kelbel 2.5, R.Vnenčák 0.5); AŠK Maria Huta A - MŠK STO Krompachy A 17 : 1 (M.Ružbarský 4.5, J.Tokarčík ml. 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 3.5 - M.Mitrík 1)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. STK Severka Kežmarok A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. STO Letanovce A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. ŠKST Spišské Vlachy A 2 1 1 0 0 19:17 5

5. TJ Javorinka Levoča A 2 1 0 1 0 24:12 4

6. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 1 0 1 0 21:15 4

7. ŠK Veterán Poprad A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. Slavoj Spišská Belá A 2 1 0 1 0 17:19 4

9. TJ STO Slovenská Ves A 2 0 1 1 0 15:21 3

10. ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 0 2 0 15:21 2

11. MŠK STO Krompachy A 2 0 0 2 0 3:33 2

12. Fortuna Kežmarok C 2 0 0 2 0 3:33 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži, 2. kolo

MŠK VSTK Vranov n/T C - TJ Šimonka Čierne nT A 8 : 10 (K.Paľko 4, M.Fečo 3, Ľ.Jurkanin 1 - R.Kachman 3.5, R.Haňo 2.5, B.Kachman ml. 2.5, J.Kachman 1.5); OŠK Kamienka A - ŠKST Zemplín. Hámre A 16 : 2 (J.Gajdoš 4.5, M.Stoi 4.5, D.Gajdoš ml. 3.5, L.Beľančin 3.5 - J.Dzubák 1, J.Topoľančin 1); STO Košarovce A - ŠKST Humenné C 15 : 3 (J.Bučko 4.5, K.Karabinčík ml. 4, A.Sabol 3.5, P.Kaňuk 3 - A.Pavlotty 2.5, M.Gajdoš 0.5); STO Snina B - OŠK Vyšný Žipov A 4 : 14 (R.Galanda 2, M.Bajus 1, M.Beňatinský 1 - M.Jakubčin 4.5, O.Vagaský 4.5, P.Stredný 2.5, J.Bašista 1.5, J.Dolinský 1); STO TTC Kochanovce A - STO Dlhé n/Cirochou A 11 : 7 (P.Šepeľa 4, M.Gajdoš 2.5, O.Balogáč 2.5, S.Hromňák 2 - T.Kolesár 3.5, P.Barnišin 2.5, P.Milčík 1); MŠK VSTK Vranov n/T D - ŠKST Kamenica n/Cir. B 6 : 12 (I.Hudáková 4.5, M.Holp 1, M.Čurlej 0.5 - Z.Szilagi 3.5, P.Beniak 3.5, F.Sojčák 3, Š.Šram 2)

Tabuľka

1. OŠK Kamienka A 2 2 0 0 0 32:4 6

2. OŠK Vyšný Žipov A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. TJ Šimonka Čierne nT A 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠKST Kamenica n/Cir. B 2 1 1 0 0 21:15 5

5. STO TTC Kochanovce A 2 1 1 0 0 20:16 5

6. STO Dlhé n/Cirochou A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. STO Košarovce A 2 1 0 1 0 20:16 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T C 2 0 1 1 0 17:19 3

9. MŠK VSTK Vranov n/T D 2 0 1 1 0 15:21 3

10. STO Snina B 2 0 0 2 0 9:27 2

11. ŠKST Zemplín. Hámre A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. ŠKST Humenné C 2 0 0 2 0 5:31 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Šariš. - Dukl., muži, 2. kolo

TJ Magura Zborov A - STK Lipany A 6 : 12 (J.Juročko 3, M.Vanta 1, M.Rondzik 1, M.Sabol 1 - R.Roba 4.5, J.Krehlík 3.5, P.Roba 2, R.Fedurco 1.5, L.Genčur 0.5); OŠK Šariš. Michaľany B - JMC Lužany pri Topli B 13 : 5 (V.Žofčák 4.5, J.Marton 4.5, D.Špinler 2.5, D.Vaňo 1, T.Macko 0.5 - S.Kočiš 2, J.Vajda 1, M.Cigán 1, M.Sabol 1); ŠŠK Centrál Svidník B - ŠKP Prešov A 5 : 13 (K.Kurej 4, P.Štefanco 1 - I.Dacko 3.5, M.Gombik 3.5, K.Letkovský ml. 3.5, F.Kravec 2.5); STK Lemešany B - STMK Stropkov A 7 : 11 (M.Opina 2.5, J.Surgent 2.5, M.Szarvaš 1, M.Sabol 1 - M.Antoš 3.5, Ľ.Mitter 3.5, V.Mihok 2, M.Malina 2); ŠAZZOH Hendrichovce A - STO Sedlice B 12 : 6 (J.Kacvinský 4.5, R.Polák 3.5, Ľ.Buzinkay 2.5, J.Beliš 1.5 - J.Veľas 3, M.Rusinko 1, R.Molitoris 1, P.Maťašovský 1); Športklub MSS Prešov A - OŠK ST Bzenov-Janov A 17 : 1 (J.Lipták 4.5, M.Petrovský 4.5, V.Sekera Mikluš 4, F.Merčák 4 - J.Pribula 0.5, V.Lučanský 0.5)

Tabuľka

1. ŠAZZOH Hendrichovce A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. OŠK Šariš. Michaľany B 2 2 0 0 0 25:11 6

3. STMK Stropkov A 2 2 0 0 0 21:15 6

4. Športklub MSS Prešov A 2 1 1 0 0 26:10 5

5. STK Lipany A 2 1 1 0 0 21:15 5

6. ŠKP Prešov A 2 1 0 1 0 19:17 4

7. STK Lemešany B 2 1 0 1 0 19:17 4

8. TJ Magura Zborov A 2 0 1 1 0 15:21 3

9. JMC Lužany pri Topli B 2 0 1 1 0 14:22 3

10. ŠŠK Centrál Svidník B 2 0 0 2 0 13:23 2

11. STO Sedlice B 2 0 0 2 0 12:24 2

12O. ŠK ST Bzenov-Janov A 2 0 0 2 0 4:32 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Zempl. - Košická, muži, 2. kolo

SŠK Poproč B - ŠKST Michalovce D 5 : 13 (M.Harčarik 1.5, M.Gumáň 1.5, P.Juhár 1, D.Majcher 1 - T.Terezka 4, Ľ.Soták 3.5, M.Dugas 3, P.Lugoš 2.5); OKST Somotor B - TJ Čečehov B 5 : 13 (S.Sopko 2.5, G.Gánoczi 1.5, T.Nagy 1 - R.Habura 4.5, P.Kondáš 4, N.Riebesam 3, J.Gerboc 1.5); KST plus 40 Trebišov A - OKST Duby Parchovany A 9 : 9 (E.Ščerba 4, A.Bandoľa 3.5, M.Síkora 1.5 - M.Leščinský 2.5, P.Kos st. 2.5, J.Lehončák 2, M.Olejár 1, D.Račok 1); ŠKST Sokol Vojčice C - OKST Regmont Hraň A 13 : 5 (J.Drabiščák 4.5, J.Mihok 3.5, J.Hadinger 3.5, M.Poľačok 1.5 - J.Juroš 3, M.Mihajlo 1, R.Jarábek 1); ŠK STO Kráľovce A - TTC Vojany Tigers B 7 : 11 (P.Papáč 3.5, M.Soľar 2, J.Pekár 1, Ľ.Tkáč 0.5 - Z.Krajnyik 4, J.Lukáč 2.5, L.Molnár 2.5, J.Franko 2); SO-ZŠ MIHRA Bracovce B - STK Slávia Sobrance A 8 : 10 (B.Čuri 4.5, V.Červenák 3.5 - M.Levický ml. 3, M.Levický st. 2.5, M.Hajaš 2.5, V.Timočko 2)

Tabuľka

1. STK Slávia Sobrance A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. TTC Vojany Tigers B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. ŠKST Michalovce D 2 2 0 0 0 28:8 6

4. OKST Duby Parchovany A 2 1 1 0 0 22:14 5

5. KST plus 40 Trebišov A 2 1 1 0 0 19:17 5

6. TJ Čečehov B 2 1 0 1 0 16:20 4

7. SŠK Poproč B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. ŠKST Sokol Vojčice C 2 1 0 1 0 14:22 4

9. SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 0 2 0 16:20 2

10. OKST Regmont Hraň A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. OKST Somotor B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. ŠK STO Kráľovce A 2 0 0 1 1 7:29 1

VSSTZ Košice - 4. liga, Podtatranská, muži, 2. kolo

TJ Sokol Jakubany A - MŠK Adento Svit A 11 : 7 (M.Kandrik 4.5, J.Starinský 3, M.Pokrivčák 2, K.Sykora 1.5 - L.Markovič 2.5, M.Šebest 2, M.Benko st. 1.5, A.Ďuriš 1); ŠK Veterán Poprad B - TJ STO Slovenská Ves B 7 : 11 (M.Šifra 4, T.Bujňák 1, T.Horák 1, T.Valluš 1 - M.Habiňák 3.5, P.Roth 3.5, M.Strišovský 3.5, J.Pašinský 0.5); STO Poprad Veľká A - TJ Požiarnik Rakúsy A 10 : 8 (J.Pekarčík 3.5, M.Pisarčík 2.5, Ľ.Pisarčík 2.5, M.Benko 1.5 - P.Ištók 3, P.Andráš 2, S.Andráš 2, M.Kuruc 1); STO Spišské Bystré A - TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 13 : 5 (P.Škyrta 4.5, F.Bednár 4.5, J.Kundis 2, J.Vitko 2 - T.Hovana 1.5, P.Hovana 1.5, J.Čarnogurský 1, A.Hovana st. 1); TJ Javorinka Levoča B - STK Severka Kežmarok B 12 : 6 (J.Seman 4.5, S.Balogh 3.5, D.Hanisko 3.5, S.Taratuta 0.5 - O.Koša 2, M.Kvasňák 2, E.Saloň 1, A.Funket 1); St. Ľubovňa/Jakubany B - TJ Spišský Štiavnik A 9 : 9 (J.Venglár 3.5, Ľ.Kunák 2.5, J.Štucka ml. 2, J.Pavlík 1 - T.Černický 4.5, J.Strakuľa st. 2, I.Kusko 1.5, F.Strakuľa 1)

Tabuľka

1. STO Spišské Bystré A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. STO Poprad Veľká A 2 2 0 0 0 24:12 6

3. TJ Spišský Štiavnik A 2 1 1 0 0 24:12 5

4. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 0 0 20:16 5

5. TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. MŠK Adento Svit A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. TJ Sokol Jakubany A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. TJ STO Slovenská Ves B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. TJ Javorinka Levoča B 2 1 0 1 0 15:21 4

10. ŠK Veterán Poprad B 2 0 0 2 0 12:24 2

11. STK Severka Kežmarok B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 0 0 2 0 9:27 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Spiš. - Gem., muži, 2. kolo

S.T.K. Plešivec A - ŠKST Spišské Vlachy B 7 : 11 (P.Bakoš 2.5, F.Nemčok 2.5, S.Drenko 2 - M.Hric 3.5, P.Lesniak 3.5, R.Hric 2, B.Nemčík 2); ŠK Jablonov n/Turňou A - ŠK Harichovce A 10 : 8 (A.Balázs ml. 4.5, A.Herczeg 3.5, A.Herczeg 2 - M.Hadidom 3, L.Lizanec 2.5, Ľ.Hrušovský 1.5, F.Mlynarčík 1); STO Letanovce B - STK Gemerská Poloma A 0 : 18 ( - R.Babič 4.5, M.Trojan 4.5, J.Trojan 4.5, P.Čarnoky 4.5); Geológ Rožňava C - BBF Spišská Nová Ves A 11 : 7 (I.Minčev 3.5, P.Gallo 3.5, P.Fabián 2.5, J.Gallo st. 1.5 - J.Sagula 4, T.Farkašovský 2, L.Novotný 1); AŠK Maria Huta B - OTJ STO Jamník A 15 : 3 (A.Šebestyenová 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 4, J.Tokarčík st. 2 - J.Balla 1.5, M.Grzyb 1.5)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta B 2 2 0 0 0 30:6 6

2. STK Gemerská Poloma A 2 2 0 0 0 29:7 6

3. Geológ Rožňava C 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠK Harichovce A 2 1 0 1 0 22:14 4

5. BBF Spišská Nová Ves A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. S.T.K. Plešivec A 2 0 0 2 0 10:26 2

9. STO Letanovce B 2 0 0 2 0 4:32 2

10. ŠKST Margecany B 1 0 0 1 0 7:11 1

11. OTJ STO Jamník A 1 0 0 1 0 3:15 1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Stomatologická starostlivosť verzus koronavírus
  2. 3 spôsoby sťahovania – aké sú ich výhody a nevýhody?
  3. Žena zažila prekvapenie. V banke od nej nechceli vziať peniaze
  4. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme
  5. Viac než polovica Slovákov sa chystá dovolenkovať za hranicami
  6. Aj použitý kuchynský olej môžete separovať
  7. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými?
  8. Magazín denníka SME: Tipy na výlety v Rakúsku
  9. Dopravcovia v čase koronavírusu. Dezinfikovali aj svoje bytovky
  10. Zabezpečujeme certifikované MBA programy
  1. TEST špičkové autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EU Lifetime!
  2. 3 spôsoby sťahovania – aké sú ich výhody a nevýhody?
  3. Východoslovenská vodárenská v hľadáčiku finančných žralokov
  4. Ťahanovčania upratovali sídlisko, pomáhala aj mládež z Demetra
  5. Žena zažila prekvapenie. V banke od nej nechceli vziať peniaze
  6. Stomatologická starostlivosť verzus koronavírus
  7. Koronakríza zasiahla peňaženky Slovákov
  8. Členovia ASINS vrátili za rok 2019 do ekonomiky 113 mil. Eur
  9. Ako aktualizovať autonavigáciu Mio?
  10. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme
  1. Predáva top mäso, varuje pred reťazcami, kvalitu hľadá na farme 26 957
  2. Môžu nohavičky pomôcť ženám ostať sebavedomými? 23 788
  3. Žena zažila prekvapenie. V banke od nej nechceli vziať peniaze 20 530
  4. Viac než polovica Slovákov sa chystá dovolenkovať za hranicami 20 505
  5. Čo robiť, keď majú deti strach? Vyskúšajte tieto tipy 13 505
  6. Magazín denníka SME: Tipy na výlety v Rakúsku 11 392
  7. Dopravcovia v čase koronavírusu. Dezinfikovali aj svoje bytovky 10 968
  8. Pandémia odhalila, ako fungujú vysielače v krajine 9 626
  9. Tieto veci robí banka, aby bola v bankomatoch hotovosť 9 521
  10. Len teraz získate k predplatnému týždenníka MY kávovar zadarmo 9 504
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Stolný tenis

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Hlavné správy z MY Šariš

DISKUSIA NAŽIVO: ERASMUS - projekty v čase korony

Diskusiu Pod rúškom informácií vysielame v utorok 9. júna 2020 o 13.00.

Bager sa pustil do tunela Bikoš, do roka má byť hotový

Raziace práce začali. Dohliadať má i sv. Barbora.

Začali raziť Tunel Bikoš.

Vodič nafúkal extrémnych šesť promile

Tridsaťročný Vranovčan jazdil poriadne opitý.

Ilustračné.
Akcia je limitovaná

K predplatnému týždenníka MY teraz získate Covid test zadarmo

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prirýchly vodič na športovom aute spôsobil tragédiu

Niekoľkokrát vraj preletelo dedinou, nakoniec rýchle auto zabilo ženu z Dolného Kubína.

Aktualizované

Nehoda pri odbočke na Slatinku sa skončila tragicky

Pri nehode sa zrazilo auto s dvoma motorkármi.

Vo Zvolene pribudol ďalší nakazený, zachytili ho mimo karanténneho centra

Nové sú dva prípady, obidva z Banskobystrického kraja.

V Martine sa dnes nákladiak zrazil s autom

Hasiči z Martina dnes okolo poludnia zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v Martine na ceste I/65.

Už ste čítali?